KONST / Litografier / Färglitografi 8181037
nr 818 1037
Färglitografi
Signerad, Nybroviken, 41/100, 60x68
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:51:36
150 kr
150 kr